Zawsze wiernie towarzyszyłyście Prymasowi Tysiąclecia w budzeniu w sercach Polaków tego ososbistego pragnienia oddania Matce Najświetszej, a przez Jej rece Chrystusowi

Jan Paweł II

24 marca 2001 r.

notizie

Gra ABC Miłości już dostepna!

Wszyscy, którzy oczekiwali na kolejny wydruk edukacyjnej gry planszowej "ABC Miłości" mogą już składać  u nas większe zamówienia. Pierwsza część zaplanowanego wydruku trafiła do naszej siedziby.

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać naszej publikacji, przypominamy, że gra jest oparta na "ABC Społecznej Krucjaty Miłości" Kardynała Wyszyńskiego, zawiera także jego zdjęcia i niektóre wydarzenia z życia, wkrótce już  Błogosławionego, Prymasa Tysiąclecia.

Gra zapoznaje z programem "ABC Społecznej Krucjaty Miłości" w formie znaków, których przestrzeganie buduje miłość między ludźmi, kształtuje postawę szacunku i wzajemnej życzliwości. Propaguje postawy przeciwne przemocy.

Doskonali refleks, wyobraźnię, myślenie. Wspaniała do zabawy w gronie rówieśników i rodziny, do wykorzystania w ramach godzin wychowawczych, katechezy, w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, świetlicach, grupach młodzieżowych. 

Grę planszową "ABC Miłości" można nabyć  za cenę 18,45 PLN/ egz. Istnieje możliwość wysyłki. 

Osoby zainteresowane grą prosimy o kontakt mailowy: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Fundacja Dziedzictwo Stefana Kardynała Wyszyńskiego

 

ABC M

notizie
 • Fundacja "Dziedzictwo Stefana Kardynała Wyszyńskiego" wydała planszową grę edukacyjną „ABC Miłości”. Gra...


  more
 • Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej Promyczek z Nowego Sącza organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół...


  more
 • Wszyscy, którzy oczekiwali na kolejny wydruk edukacyjnej gry planszowej "ABC Miłości" mogą już...


  more
 • 18 stycznia 2020 w domu Instytutu Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie odbyło się spotkanie młodzieży...


  more