Zawsze wiernie towarzyszyłyście Prymasowi Tysiąclecia w budzeniu w sercach Polaków tego ososbistego pragnienia oddania Matce Najświetszej, a przez Jej rece Chrystusowi

Jan Paweł II

24 marca 2001 r.

Aktualności

Książka dla świeckich konsekrowanych

Niedawno ukazała się książka zatytułowana „Powołanie świeckie a modlitwa” (autorka Germana Sommaruga). Skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące życia według Bożego planu – jak praktykować modlitwę? Kiedy? Ile czasu na nią poświęcać? Gdzie ją odbywać? W jaki sposób ją prowadzić?

Książka stanowi wznowione wydanie dawnej publikacji, z której korzystają członkowie instytutów świeckich, i należy do serii zawierającej dwie inne broszury: o radach ewangelicznych w życiu świeckiej osoby konsekrowanej oraz o historii instytutów świeckich. Pracę nad ich nowym wydaniem podjęło Wydawnictwo Światło-Życie.

Kolejna książka, na temat rad ewangelicznych, ukaże się jeszcze w tym roku kalendarzowym. Następna, o historii instytutów świeckich, zostanie wydana później. Informacje można uzyskać na stronach internetowych: Krajowej Konferencji Instytutów Świeckich www.kkis.pl oraz Wydawnictwa Światło-Życie www.wydawnictwo-oaza.pl. Książki są do nabycia w Wydawnictwie Światło-Życie.

 

http://www.kkis.pl/

http://www.wydawnictwo-oaza.pl/ksiazka/powolanie-swieckie-modlitwa

 

powolanie swieckie okladka druk

Aktualności
 • 3 listopada 2018 r., w przeddzień głównych uroczystości niepodległościowych na Jasnej Górze, odbędzie się...


  wiecej
 • 4 listopada 2018 r. w dniu dziękczynienia za 100. rocznicę odzyskania wolności w bazylice jasnogórskiej...


  wiecej
 • 25 października 2018 r. (czwartek) o godz. 18:00 Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w...


  wiecej
 • 6 października 2018 r. Fundacja „Dziedzictwo Stefana Kardynała Wyszyńskiego” świętowała 20-lecie swojej...


  wiecej