Zawsze wiernie towarzyszyłyście Prymasowi Tysiąclecia w budzeniu w sercach Polaków tego ososbistego pragnienia oddania Matce Najświetszej, a przez Jej rece Chrystusowi

Jan Paweł II

24 marca 2001 r.

Aktualności

Książka dla świeckich konsekrowanych

Niedawno ukazała się książka zatytułowana „Powołanie świeckie a modlitwa” (autorka Germana Sommaruga). Skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące życia według Bożego planu – jak praktykować modlitwę? Kiedy? Ile czasu na nią poświęcać? Gdzie ją odbywać? W jaki sposób ją prowadzić?

Książka stanowi wznowione wydanie dawnej publikacji, z której korzystają członkowie instytutów świeckich, i należy do serii zawierającej dwie inne broszury: o radach ewangelicznych w życiu świeckiej osoby konsekrowanej oraz o historii instytutów świeckich. Pracę nad ich nowym wydaniem podjęło Wydawnictwo Światło-Życie.

Kolejna książka, na temat rad ewangelicznych, ukaże się jeszcze w tym roku kalendarzowym. Następna, o historii instytutów świeckich, zostanie wydana później. Informacje można uzyskać na stronach internetowych: Krajowej Konferencji Instytutów Świeckich www.kkis.pl oraz Wydawnictwa Światło-Życie www.wydawnictwo-oaza.pl. Książki są do nabycia w Wydawnictwie Światło-Życie.

 

http://www.kkis.pl/

http://www.wydawnictwo-oaza.pl/ksiazka/powolanie-swieckie-modlitwa

 

powolanie swieckie okladka druk

Aktualności
 • Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy, aby wiadomości dotyczące poszczególnych placówek Instytutu kierować...


  wiecej
 • W imieniu Sekretariatu Misyjnego Jeevodaya oraz Ośrodka Rehabilitacji Trędowatych Jeevodaya w Indiach...


  wiecej
 • Otrzymujemy sygnały, szczególnie od szkół i placówek wychowawczych, że jest zapotrzebowanie na materiały...


  wiecej
 • 16 sierpnia 2018 r. Archidiecezja Warszawska poinformowała o otrzymanym od Kongregacji do...


  wiecej