Zawsze wiernie towarzyszyłyście Prymasowi Tysiąclecia w budzeniu w sercach Polaków tego ososbistego pragnienia oddania Matce Najświetszej, a przez Jej rece Chrystusowi

Jan Paweł II

24 marca 2001 r.

news

Gra ABC Miłości już dostepna!

Wszyscy, którzy oczekiwali na kolejny wydruk edukacyjnej gry planszowej "ABC Miłości" mogą już składać  u nas większe zamówienia. Pierwsza część zaplanowanego wydruku trafiła do naszej siedziby.

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać naszej publikacji, przypominamy, że gra jest oparta na "ABC Społecznej Krucjaty Miłości" Kardynała Wyszyńskiego, zawiera także jego zdjęcia i niektóre wydarzenia z życia, wkrótce już  Błogosławionego, Prymasa Tysiąclecia.

Gra zapoznaje z programem "ABC Społecznej Krucjaty Miłości" w formie znaków, których przestrzeganie buduje miłość między ludźmi, kształtuje postawę szacunku i wzajemnej życzliwości. Propaguje postawy przeciwne przemocy.

Doskonali refleks, wyobraźnię, myślenie. Wspaniała do zabawy w gronie rówieśników i rodziny, do wykorzystania w ramach godzin wychowawczych, katechezy, w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, świetlicach, grupach młodzieżowych. 

Grę planszową "ABC Miłości" można nabyć  za cenę 18,45 PLN/ egz. Istnieje możliwość wysyłki. 

Osoby zainteresowane grą prosimy o kontakt mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Fundacja Dziedzictwo Stefana Kardynała Wyszyńskiego

 

ABC M

news
 • Serdecznie zapraszamy na jasnogórskie spotkania z myślą Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego w...

  more
 • 16 grudnia 2020 r. przypadało 100-lecie urodzin założycielki Instytutu Prymasa Wyszyńskiego, Marii...


  more
 • Konkurs dla dzieci w wieku 9-15 lat

  Kardynał Stefan Wyszyński był więziony przez 3 lata. Ten czas...


  more
 •  8 września (wtorek) o godzinie 21.00 TVP 1 wyemituje film dokumentalny "Ojciec i Pasterz - Kardynał...


  more